top of page
czNmcy1wcml2YXRlL3Jhd3BpeGVsX2ltYWdlcy93ZWJzaXRlX2NvbnRlbnQvbHIvcC0zODUtbWNraW5zZXktMjFhOD

Įgyvendink svajonę
PRADĖK DRABUŽIŲ VERSLĄ!

A Bit About Me

... 80% drabužių verslų užsidaro jau po pirmųjų metų

NEBENORI DIRBTI SAMDOMAME DARBE? NORI KURTI, KURYBINTI, PLANUOTI FOTOSESIJAS, STILIZUOTI IR UZSIIIMTI SVAJONIU VEIKLA KURIANT SAVO PREKES ZENKLA?!

Mergyt papuolei! Šių kursų dėka gausi taip trūkstamų žinių, patarimų ir palaikymo ir savo svajonei nebesakysi NE.

 

Neileisk tuskatnciu i svajoniu versla, aklai be ziniu pradedama, pasitikrink, pasiziurek kas taves laukia sio kurso pagalba vos uz ąč0eur.

Tai tikrai geriausias sprendimas pries imantis sio verslo. Dėk žinių trųkumo 

 

Po kurso, zinosi kokie issukiai laukia, kokiu ziniu reikes, su kokiais specialistais teks dirbti, ir kuo kievienas is ju svarbus, kaip atrodo visas gamybos procesas ir jo issukiai, kokiais patys populiariausi gamybos budai, ir galiausiai suznosi kiek tai gali tau kainuoti nuo didziausias sumos iki minimaliausios, pateikiu pavyzdziu kaip igyvendinti sia svajone su maziausiais istekliais ir vairantas su dideliais startuojant labai rimtai.

 

Plius gausi planuokle su dar daugiau patarimu apie rinkos analizavima, brendigo svarbiausius elementus, apie pozicionavimo ir iskirtinumo svarba, kur ir kaip ieskoti tu pacius svarbiausiu busimu komandos nariu, daug suzinosi apie reklamos variantus, ka rekomenduoja rinktis specialistai, labai platu sarsasa kur galetum prekiauti savo drabuziais, ir galiausiai sarasa su kainois kiek kainuos tau tai pradeti. visa planuokle veliau naudosi sau kaip uzrasu knygele, ten galesi viska pildyti, keisti, kaupti, planuoti ir ka be sugalvosi, jis kaip word failas, kuriame bus visas tavo plaas tvarkingai ir sistemingai nuo pat pradziu, ir nepraleisiu paciu svarbiausiu puktu.

DAŽIAUSNIAI PASITAIKANČIOS KLAIDOS

❌ Neįvertinta konkurencija.

❌ Išskirtinumo  neturėjimas arba nesureikšminimas, kad to reikia.

❌ Gamybos procesų neišmanymas.

❌ Perkami audiniai iš ne tam skirtų parduotuvių.

❌ Neteisingai sudelioti darbai.

❌ Nešmanymas kaip pasirinkti patikima siuvėją, siuvyklą ir kitus komandos dalyvius.

❌ Nemokėjimas planuoti kolekcijų.

❌ Nemokėjimas konkurencingai pateikti prekių, to nesureikšminimas.

❌ Bloga, netinkama reklama arba jos neturėjimas, neišnaudojami visi galimi pardaviminiai kanalai.

❌  Lukestis kad bus greiti ir didieli pardavimai

ziniu trukumas apie brendo kurima

❌ Neatsižvelgimas, kas turi paklausą, ko reikia ir ko nori rinka, jos nežinojimas.

❌  Nesuvokimas kokiu greičiu vksta darbai, to pasekoje nemokėjimas planuoti

❌ Apsikraunama darbais kurios galima automatizuoti.

Parduodama pirkėjams nepatogais kanalais.

❌ Netinkamai paskaičiuojama savikaina.

Nebūk tarp tų 80%

padaryk viską teisingai ir užsuk konkurencingą prekės ženklą!


Kursai yra išskaidyti temomis, to deka pagal tai kokiame laiptelyje šiuo metu esate, arba esate užsitrigę, galite pasirinkti aktualią temą. Kiekvienas kursas turi po video pamoką su teorine, labai svarbia mežiagą iš tos temos: pamokos, patarimai, klientų patirtys, rekomendacijos ir t.t. 

Kursą visada galėsi peržiūrėti vis iš naujo, manau, kad to tikrai prireiks, nes medžiagos ką išmokti tikrai daug, gerai būtų jos nepamiršti ir įvertinti ją. Nes čia nesidalinsiu, bele pasidalinti ir kad "kažką" papasakoti. Viskas ką čia pasakysiu tusi būti įvertinta, nes tai tikrai svarbu ir tikrai to reikės.

VIDEO kursas
COPY PASTE planuoklė


Kadangi video kursas gali susisukti galvą, nuo ko čia dabar imtis, sukūriau - planuoklę su paruoštais šablonai, nuoskeliais darbasi ir dar kitais papildomais, taip pat labai svarbiais patarimais ir rekomendacijomis.  Nusikopijavęs planuoklę, galėsi ne tik pildyti bet jei norėsis ir pasikeisti, persidaryti kaip tau patinka. Planuoklės pagalba galėsi vystyti ir pildyti visą savo verslą nuosekliai ir tvaringai nuo pat pirmų dienų.

Beige Modern Minimalist Ipad Mockup Facebook Post (1).png

Tai labukas!

Trumpai drūtai apie mane, iš kur aš čia jau tokia žinovė..

_edited_edited.jpg

Nuo 2013 metų  domiuosi, mokausi ir pilnai gyvenu drabužių verslo pasaulyje.

Baigiau aprangos technologijų ir verslo studijas, drabužių konstruktorės specialybę ir nuo pat 2016 metų  100% dirbu pagal specialybę. Nemeluosiu, perdegimu buvo, bet pažvelgiau į šį darbą iš kitos perspektyvos ir susikūriau sau svajonių darbą, apie kurį sužinosite šiek tiek žemiau.

Visą šį laiką dirbau ir dirbu su labai įvairiais, mažais ir dideliais drabužių prekių ženklais, įmonėmis, taip pat teko dirbti siuvyklose teikiančiose masinę gamybą, ir žinoma su garsiais dizaineriais įgyveninnat jų idėjas. 

Dirbdama su tiek daug skritingų žmonių iš šios sferos, bei  artimai bendrajant su savininkais, nuolat sužinau įvairias patirtis, klaidas, strateginius laimėjimus ir visus kitus begalo vertingus dalykus vystant šį verslą. Visą šia informaciją stengdavausi pasidalinti kiek tik galėdama, bet jos tiek daug, kad neįmanoma visko prisiminti kiekvieną kartą ir kiekvienam individuliai papsakoti nėra tiek laiko, dėl to nuo 2019 metų pradėjau viešai dalintis patarimais ir pamokomis apie siuvimą ir drabužių verslą Instagrame - ausrine.ba (turiu perspėti, dabar ten daug ir tiesiog mano gyvenimo).

2020 metais, atidariau pilnai išdirbtą ir prifesionalią internetinę siuvimo brėžnių parduotuvę siuvančioms sau namuose www.lekapatterns.com, čia ir yra mano ankščiau minėtas svajonių darbas, kuris neužibaigs vien  tik brėžiniais. Tuoj čia bus siuvimo brėžiniu ir drabužių verslo platforma! 

Nuo 2022 metų išdrįsau pradėti vesti konsutacijas drabužių verslo klausimais. Kurios, aš neįvertinau, kad bus tokios vertingos ir kad kleintai bus tokie dėkingi. Supratau, kad reikia daugiau apie tai kalbėti ir padėti kuo didesniai žmonių daliai, svajojantiems apie šį verslą.

 

Tad dar kartą -labai rekomenduoju pradžiai išsiaiškinti, susipažinti, nes šis verslas nėra toks lengvas kaip atrodo, ir tikrai ne kievienam, ir jeigu pamatysit kad galit, kad tikit, nepraleiskit kitų kursų, tai sutaupys jums ne vienerius metus ir nemažai finansų.

Kursai:

Drabužių verslas - ar veltis?

Brendingas
(netrukus)

Kolekcijos planavimas
(netrukus)

Darbas su konstruktoriumi, gamyba
(netrukus)

Audiniai
(netrukus)

Darbas su siuvėjomis ir siuvyklomis
(netrukus)

Pirmasis kursas skirtas susipažinimui ir įsivertinimui ar visgi tikrai norite į tai veltis? Sužinosite kas jūsų laukia, kokie įššūkiai, kokių žinių reikės, iš ko susidarys komanda ir kur jos ieškoti, pamatysite kiek pagrindinių darbų jūsų laukia. Taip pat, kadangi didžiausias iššūkis - konkurencija, sužinosite kokios yra nemokamos, bei mokomos viešinimo galimybės, kuriomis galite pasinaudoti. Galėsite įsivertinti ar tikrai šiame etape galėsite atlaikyti, nes tapti žinomu vienas pagrindinių iššūkių versle.

Komandos formavimas, kur jų jieškoti, kaip išsirinkti, ko enpamjršti ir ko pasiklausti. kaip atrodo gamybos procesai step by step.

Kiek laiko trunka kolekcijos įgyvendinimas. Ar kreiptis į dizainerį ar kurti drabužius patiems? Kokie šios dalies iššūkiai ir kaip jiems pasiruošti.

Komandos formavimas, kur jų jieškoti, kaip išsirinkti, ko enpamjršti ir ko pasiklausti. kaip atrodo gamybos procesai step by step.

Audiniai labai svarbi dalis, nes tai garantuoja kokybė bei pasitikėjimą, kaip žinoti kad audinys tikrai kokybiškas ir tinka jūsų drabužiui? Kokie iššūkiai laukia čia, kur ieškoti audinių? Mnao rekoemndacijos.

Audiniai labai svarbi dalis, nes tai garantuoja kokybė bei pasitikėjimą, kaip žinoti kad audinys tikrai kokybiškas ir tinka jūsų drabužiui? Kokie iššūkiai laukia čia, kur ieškoti audinių? Mnao rekoemndacijos.

bottom of page