top of page
czNmcy1wcml2YXRlL3Jhd3BpeGVsX2ltYWdlcy93ZWJzaXRlX2NvbnRlbnQvbHIvcC0zODUtbWNraW5zZXktMjFhOD

Įgyvendink svajonę
PRADĖK DRABUŽIŲ VERSLĄ!

A Bit About Me

... 70% drabužių verslų užsidaro jau po pirmųjų metų

NEBENORI DIRBTI SAMDOMAME DARBE?

NORI KŪRYBINTI, PLANUOTI FOTOSESIJAS, STILIZUOTI IR UŽSIIMTI SVAJONIŲ VEIKLA - KURTI SAVO DRABUŽIŲ LINIJĄ?!

Na drauguži, papuolei!

Šių kursų dėka gausi taip trūkstamų žinių, patarimų, rekomendacijų, darbų planą, pardaviminių kanalų sąrašą, bei daug daugiau,  ir pagaliau savo svajonei pasakysi TAIP !

Nepradėk aklai, neišleisk pinigų ir laiko ten kur nereikia. Pradėk verslą operatyviai ir sklandžiai. Pasitikrink, pasiziūrėk kas tavęs laukia, imkis to nuosekliai, profesionaliai ir išvenk didelių nuostolių.

Dėl žinių trūkumo

 

 

O tau taip nenutiks, nes po kurso žinosi kokie iššūkiai laukia, kokių žinių reikės, su kokiais specialistais teks dirbti, ir kuo kiekvienas iš jų svarbus, kaip atrodo visas gamybos procesas ir jo išsūkiai, kokie yra gamybos būdai, galėsi išsirinkti sau labiausiai tinkamą pagal turimą laisvą laiką ir finansinę situaciją. Galiausiai sužinosi, kiek tai gali tau kainuoti nuo didžiausias sumos iki minimaliausios. 

 

+ Gausi "Notion" planuoklę su dar daugiau patarimų apie rinkos analizavimą, brendingo svarbiausius elementus, apie pozicionavimo ir išskirtinumo kūrimą, kur ir kaip ieškoti tų pačių svarbiausių būsimų komandos narių, daug sužinosi apie reklamos, sklaidos galimybes, bei ką rekomenduoja rinktis specialistai vystant drabužių verslą. Taip pat labai platų sąrašą, kur galėtum prekiauti savo drabužiais, ir galiausiai paslaugų (konstravimas, fotosesijos...) ir reikalingų priemonių (etiketės, pakuočių, svetainės, domeno...) preliminarų kainų sąrašą.

Planuoklę vėliau naudosi sau kaip užrašų/planų knygelę, ten galėsi viską pildyti, ir keisti savaip, kaupti, planuoti, jis kaip word failas, kuriame bus visas tavo prekės ženklo planas tvarkingai ir sistėmingai nuo pat pradžių.

Nebūk tarp tų  70%

padaryk viską teisingai ir užkurk konkurencingą prekės ženklą!

Kursą visada galėsi peržiūrėti vis iš naujo, manau, kad to tikrai prireiks, nes medžiagos ką išmokti tikrai daug, gerai būtų jos nepamiršti ir įvertinti ją. Nes čia nesidalinsiu, bele pasidalinti ir kad "kažką" papasakoti. Viskas ką čia pasakysiu turi būti įvertinta, nes tai tikrai svarbu ir to tikrai reikės.


Kadangi video kursas gali susukti galvą, nuo ko čia dabar imtis, sukūriau - planuoklę su paruoštais šablonai, nuoskeliems darbams ir kitais papildomais patarimais, bei rekomendacijomis.  Nusikopijavęs planuoklę, galėsi ne tik pildyti, bet ir pasikeisti, persidaryti kaip tau patinka. Planuoklės pagalba galėsi vystyti ir pildyti visą savo verslą nuosekliai ir tvaringai nuo pat pirmų dienų.

Beige Modern Minimalist Ipad Mockup Facebook Post (1).png

COPY-PASTE PLANUOKLĖ

VIDEO TEORINĖ DALIS

DAŽIAUSNIAI PASITAIKANČIOS KLAIDOS

❌ Neatsižvelgimas, kas turi paklausą, ko reikia ir ko nori rinka - jos nežinojimas.

❌ Išskirtinumo neturėjimas arba nesureikšminimas, kad to reikia.

❌  Žinių trūkumas apie prekės ženklo kūrimą.

❌ Nemokėjimas konkurencingai pateikti prekių, to nesureikšminimas.

❌ Nemokėjimas planuoti kolekcijų.

❌ Gamybos procesų neišmanymas.

❌ Perkami audiniai iš ne tam skirtų parduotuvių.

❌ Neteisingai sudėlioti darbai.

❌ Pasirinkta netinkama siuvėją, siuvyklą ar kiti komandos nariai.

❌ Bloga, netinkama reklama arba jos neturėjimas.

❌ Neišnaudojami visi galimi organiniai pardaviminiai, sklaidos kanalai.

❌ Apsikraunama darbais, kurios galima automatizuoti.

❌ Netinkamai paskaičiuojama savikaina.

Kursas ir planuoklė susideda iš:

RINKOS TYRIMAI

Kaip ir kur stėbėti rinką. Analizuosi konkurentų silpnasias vietas. Tikrinsi atsiliepimus ir skundus. Kursi sąrašą, kaip tavo prekės ženklas galėtu būti pranašesnis. 

BRENDINGAS IR IDENTITETAS

Esminės, svarbiausios detalės. Kur gali kreiptis jei neturi idėjų, kiek tai kainuoja, arba kur įsigyti jau paruoštus brendingus pigiau. Išsamūs brendingo ir identiteto pavyzdžiai. 

POZICIONAVIMAS IR IŠSKIRTINUMAS

Kaip sukurti vertės pasiūlymą. Išskirtinumo kūrimas, pavyzdžiai ir idėjos kuo galėtum išsiskirti.

KOMANDOS FORMAVIMAS

Komandos formavimas, kur ir kaip jų ieškoti, kieno prašyti rekomendacijų. Kaip išsirinkti, ko išsiklausinėti. Į ką atkreipti dėmesį. 

AUDINIAI IR SIUVIMO PRIEDAI

Audiniai labai svarbi dalis, nes tai lemia gaminio kokybė, bei klientų pasitikėjimą. Kur ieškoti kokybiškų audinių konkurencingomis kainomis? 

VIEŠINIMAS, PREKYBOS VIETOS, REKLAMA

Viešinimo idėjos neinvestuojant į reklamą. Visų įmanomu reklamos galimybių apžvalga ir rekomendacijos. Būtikų sąrašas į kuriuos gali krieptis dėl tavo kūriamų drabužių pardavimų.

KIEK MAN TAI KAINUOS?

Apžvelgsime absoliučiai visas išlaidas nuo svetainių platformų kainų metams iki individualių pakuočių. Taip pat pasiūlymai kur galima sutaupyti ir matysite pigiausią ir brangiausią opciją.

Tai labas!

Trumpai drūtai apie mane, iš kur aš čia jau tokia žinovė..

_edited_edited.jpg

Nuo 2013 metų  domiuosi, mokausi ir pilnai gyvenu drabužių verslo pasaulyje.

Baigiau aprangos technologijų ir verslo studijas, drabužių konstruktorės specialybę ir nuo pat 2016 metų  dirbu tik pagal specialybę. 

Visą šį laiką dirbau ir dirbu su labai įvairiais, mažais ir dideliais drabužių prekių ženklais, įmonėmis, taip pat teko dirbti siuvyklose teikiančiose masinę gamybą, ir su garsiais dizaineriais įgyvendinat jų idėjas. 

Dirbdama su tiek daug skritingų žmonių iš šios srities, bei  artimai bendraujant su savininkais, nuolat sužinau įvairias patirtis, klaidas, strateginius laimėjimus ir visus kitus begalo vertingus dalykus vystant šį verslą. Visą šią informaciją stengdavausi pasidalinti kiek tik galėdama, bet jos tiek daug, kad neįmanoma visko prisiminti kiekvieną kartą ir kiekvienam individuliai papsakoti nėra tiek laiko, dėl to nuo 2019 metų pradėjau viešai dalintis patarimais ir pamokomis apie siuvimą ir drabužių verslą Instagrame - ausrine.ba (turiu perspėti, dabar ten daug ir tiesiog mano gyvenimo).

2020 metais, atidariau pilnai išdirbtą ir prifesionalią internetinę siuvimo brėžnių parduotuvę siuvančioms sau namuose www.lekapatterns.com, čia galite įsigyti brėžinius savo verslui labai pigiai ir sutaupyti daug laiko nedarant prasiuvimų (lekalų testavimui), ir pinigų, nemokant už individualų konstravimą ir dauginimą. Čia parduodami brėžiniai jau išdirbti  t.y. geri ir tinkami gamybai, su dydžiais. Jeigu norite įsigyti jų savo verslui, rašykite man drabuziukonstravimas@gmail.com.

Nuo 2022 metų išdrįsau pradėti vesti konsutacijas drabužių verslo klausimais. Kurios, neįvertinau, kad bus tokios vertingos ir klientai bus tokie dėkingi. Supratau, kad reikia daugiau apie tai kalbėti ir padėti visiems svajojantiems apie šį verslą. 

 

Tad dar kartą - labai rekomenduoju pradžiai išsiaiškinti, susipažinti, nes šis verslas nėra toks lengvas kaip atrodo, ir tikrai ne kievienam, ir jeigu pajausite kad galit, tikit, nepraleiskit kitų būsimų kursų, tai sutaupys jums ne vienerius metus ir nemažai finansų.

TIK DABAR PERKANTIEMS IŠ ANKSTO SPECIALI KAINA !

No product

ATSILIEPIMAI

Dovilė U.

"Didžiulis didžiulis ačiū už konsultaciją. Labai patiko, buvo labai naudinga, tikrai esi puiki savo srities profesionalė, ekspertė. Likau tikrai labai patenkinta. Ispūdžiai ir patirtis labai puiki. Ačiū!"

Jurgita K.

„Aušrinė tikrai savo srities žinovė, labai jaučiasi, kad daug metų dirba šioje srityje, nes gali padėt bet kokiu klausimu arba nukreipti ten kur reikia. Esu labai patenkinta darbu su ją, ji puiki konstruktorė“ 

Eglė A.

"Labai džiaugiuosi, kad investavau į  konsultaciją. Manau, kad sutaupiau ne vienerius metus sprendžiant gamybos sunkumus, ir drabužių finansinius, įgyvendinimo klausimus. Tikrai labai rekomenduoju, Aušrinė labai nuoširdi ir gali daug kur patarti ir padėti"

Žiniasklaida

KLIENTAI

Screenshot 2023-09-21 at 20.21.01.png
Screenshot 2023-09-21 at 20.22.07.png
Screenshot 2023-09-21 at 20.21.48.png
Screenshot 2023-09-21 at 20.22.36.png
Screenshot 2023-09-21 at 20.26.59.png
Screen Shot 2023-10-11 at 16.06.53.png
Screen Shot 2023-10-11 at 15.52.55.png
Screen Shot 2023-10-11 at 16.01.41.png
Screen Shot 2023-10-11 at 16.04.16.png
Screen Shot 2023-10-11 at 16.06.10.png
bottom of page